1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 18:30, w sobotę po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. 
  2. W przyszłą niedzielę po pierwszej Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych, a przez najbliższe dwa tygodnie nie będzie czynna kancelaria parafialna.
  4. Rozpoczęły się prace na części placu kościelnego, który zostanie utwardzony na pow. 1.150 m2. Zostanie on wyprofilowany, by nie zalewał sąsiednich działek, będzie położona przepuszczająca wodę płyta ażurowa, co przyszłościowo zmniejszy opłaty z tytułu niewykorzystywania wód opadowych. Pan Bóg błogosławi i dzięki Waszym kontaktom udało się załatwić po bardzo korzystnej cenie materiały budowlane w firmie Durabet oraz wykonawcę. Koszt wyniesie ok. 150 tys. zł. Mamy 71 tys. zł, w większości z festynu, resztę musimy zdobyć lub przynajmniej pożyczyć, bo ze względu na rozpoczęcie za miesiąc spłat kredytu w wysokości ok. 7 tys. miesięcznie, parafia będzie na skraju wypłacalności. Cieszę się z pomocy tak wielu z was i za to bardzo dziękuję, teraz proszę o pomoc pozostałe rodziny. Jeśli ktoś miałby możliwość pomóc, to jest to ten właśnie moment. 
  5. Życzę błogosławionego, pięknego tygodnia! Szczęść Boże! 

Mścice, 30.06.2024 r. ks. Jarosław Kodzia, proboszcz