1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na ten miesiąc: „O sprzyjającą pogodę na czas zewnętrznych prac remontowych naszego kościoła”. 
  2. Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii:

Droga krzyżowa – w piątki o godz. 17:30

Gorzkie żale – w niedziele o godz. 9:30. 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się przed Najśw. Sakramentem od godz. 17:00 o nowe powołania kapłańskie.  
  2. W piątek rusza kolejna Ekstremalna Droga Krzyżowa. Początek w koszalińskiej katedrze Mszą św. o godz. 17:00. Zapisy na: www.edk.org.pl, lub tel. 514 748 702.
  3. Wyjazd ze mną kandydatów przygotowujących się do bierzmowania do WSD w Koszalinie na wielkopostne czuwanie młodych w sobotę o godz. 18:15 z parkingu  przy kościele.  
  4. W następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12:00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieci przygotowujących się do I Komunii św
  5. Przy wyjściu z kościoła znajdują się ulotki informacyjne na temat działających w naszej diecezji „Dobrych Mediów”. Jest także nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym podjęto temat dobrej spowiedzi św. 
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła. Za tydzień zbiórka remontowa.   
  7. Dołóżmy starań, aby czas Wielkiego Postu różnił się w naszym codziennym życiu od pozostałych dni roku. Niech budzi pytania, zwłaszcza dzieci i młodzieży: dlaczego ten czas przeżywamy inaczej? Szczęść Boże!

Mścice, 03.03.2024 r. ks. Jarosław Kodzia, proboszcz