1. Wszystkich członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej zapraszam na spotkanie do salki we wtorek o godz. 19:00. 
  2. W najbliższą sobotę w naszym kościele odbędzie się wieczór adoracji krzyża z  modlitwą i śpiewem. Zapraszam wszystkich na godz. 18:00. Dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania to spotkanie jest obowiązkowe.  
  3. W trwającym Wielkim Poście przychodźmy na nabożeństwa:

Drogi krzyżowej – w piątki o godz. 17:30

Gorzkich żali – w niedziele o godz. 9:30. 

Zachęcam do pobrania aplikacji na telefon o nazwie POSTępujesz, stworzonej przez ruch oazowy naszej diecezji, która poprzez krótkie myśli na każdy dzień może pomóc w zatrzymaniu się i właściwym przeżyciu tego okresu. 

  1. Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na termomodernizację naszego kościoła. Na konto bankowe parafii, którego nr jest na naszej stronie internetowej www.msice.opw.pl , można przekazywać darowizny, wpisując w tytule „na cele kultu religijnego”, do odpisania od podatku w przyszłym roku. 
  2. Niech Maryja, Bolesna Pani Skrzatuska, uprosi nam łaskę skruchy i  nawrócenia dusz ku eucharystycznemu Sercu Jezusa. Szczęść Boże!

Mścice, 12.03.2023 r.           ks. Jarosław Kodzia, proboszcz