1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy w środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 9:00, która jest okazją do podziękowania Panu Bogu za cały rok szkolny i poproszenia o szczęśliwy wakacyjny odpoczynek.  

3. Dziękuję wszystkim, którzy tak ofiarnie włączyli się w przygotowanie i posługę przy realizacji festynu parafialnego, dziękuję wszystkim sponsorom za hojność serca, a także każdemu uczestnikowi festynu. Każdy z Was swoją życzliwością wniósł cegiełkę w budowanie pięknej atmosfery tego wydarzenia. Dziękuje także za materialne włączenie się w to dzieło, które będzie stanowić zabezpieczenie spłaty kredytu remontowego. Wielkie Bóg zapłać!

4. W związku z decyzją Biskupa Krzysztofa, który przenosi mnie do innych zadań diecezjalnych, za tydzień na każdej Mszy św. oficjalnie się z Wami pożegnam, a potem będę się wyprowadzał. Mam jedną prośbę – proszę nie przynoście kwiatków, ale zamieńcie je na modlitwę.                 

5. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszki na kształcenie w diecezji i KUL.

Życzę błogosławionego tygodnia! Szczęść Boże!