1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencje na miesiąc luty:
    Róża I: o zbawienie duszy śp. ks. Włodzimierza Milewskiego;
    Róża II: przez przyczynę Niepokalanej o uległość Duchowi Świętemu dla nowego ks. Proboszcza.
  2. Z serca dziękuję każdej osobie, która w minionym tygodniu okazała mi pomoc w nowej dla mnie rzeczywistości parafialnej, za każdy przejaw życzliwości i – co bezcenne – za wyobraźnię serca, której często w minionym tygodniu doświadczyłem. Dziękuję zwłaszcza tym osobom, które po mszy św. we wtorek rozebrały choinki, żłóbek i własnej inicjatywy posprzątały kościół. Bóg zapłać! 
  3. W związku z moją codzienną posługą w Sądzie Biskupim w Koszalinie oraz wykładami w seminarium duchownym, nie będą odprawiane msze święte w poniedziałki, poza uroczystościami. W pozostałe dni msze św. od wtorku do piątku o godz. 18:00, w sobotę o 9:00. W środę Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy o godz. 17.45.
  4. W najbliższy czwartek we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Podczas mszy św. będziemy modlić się zwłaszcza za chorych z naszej parafii, będzie też można przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Zgodnie z nauczaniem soborowym „odpowiednia pora na przyjęcie tego sakramentu jest wówczas, gdy wiernym zaczyna grozić niebezpieczeństwo śmierci z powodu choroby lub starości” (KL, nr 73).
  5. Okazja do spowiedzi świętej codziennie pół godziny przed mszą św.
  6. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki od 16.30 do 17.30 oraz w soboty od 9:45 do 10:30. W sprawach pilnych jestem dostępny pod numerem tel. podanym na stronie internetowej parafii.
  7. Wszystkim drogim Parafianom, także nieobecnym dziś na mszy św. w parafii, zwłaszcza Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzę pogody serca!

07.02.2021 r. NIEDZIELA

  8:30+ Władysław Szalawski (30 dzień po +)
11:00+ Natalia Mazurek (2 rocznica +) i zmarli z rodziny
18:00+ Teresa (32. rocznica +)

14.02.2021 r. NIEDZIELA

  8:30+ Czesław Piekarski, + Marek Kosiorowski
11:00za Aleksandrę i Macieja Parol w 23. roczn. ślubu
18:00+ ks. Włodzimierz Milewski (intencja od mieszkańców Stoisławia)

       ks. Jarosław Kodzia, proboszcz